Identyfikacja VIN

Celem identyfikacji pojazdów jest określenie, czy oznaczenie znajdujące się na nadwoziu (nr. VIN) zostało wykonane przez producenta, czy też zostało przerobione. Dzięki badaniom identyfikacyjnym zmniejszamy ryzyko zakupu pojazdu pochodzącego z kradzieży. Badania identyfikacyjne prowadzone są również w przypadku przeprowadzania napraw blacharsko - lakierniczych pojazdu wraz z wymianą elementu na którym naniesiony jest numer identyfikacyjny VIN.

Wraz z upływem lat każdy pojazd ulega procesowi korozji. Oznaczenie identyfikacyjne VIN pojazdu często umieszczone jest w miejscu podatnym na korozję w związku z czym staje się nieczytelne. W przypadku kiedy numer VIN jest nieczytelny, a nie stwierdzono ingerencji w pole numerowe - konieczne jest naniesienie numeru w innym miejscu.

Zajmujemy się ustalaniem oraz weryfikacją danych technicznych i identyfikacyjnych niezbednych dla potrzeb ewidencji pojazdów (zapisy w dowodach rejestracyjnych, kartach pojazdów oraz innych dokumentach). Opinie tego typu zawierają szczegółową analizę oraz weryfikację parametrów technicznych badanego pojazdu w oparciu o numer identyfikacyjny, tabliczki znamionowe oraz dane producenta.

...

Samochody Osobowe

...

Samochody Ciężarowe

...

Motocykle

...

Pojazdy Uszkodzone