Opinie techniczne

Głównym zakresem działalności firmy jest wycena wartości pojazdów, maszyn i urządzeń technicznych. W swojej ofercie posiadamy jednak szeroki wahlarz usług z dziedziny rzeczoznawstwa samochodowego i maszynowego.

Zakres świadczonych usług:

Wszystkie wyceny, ekspertyzy, opinie techniczne są wykonywane/autoryzowane przez certyfikowanych rzeczoznawców samochodowych wpisanych na listę Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. Wyceny wartości rynkowej oraz kalkulacja kosztów naprawy wykonywane są przy wykorzystaniu systemów Info-Ekspert, Eurotax.

Przy realizacji powierzonych zleceń działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa przy zachowaniu standardów zawodowych rzeczoznawców samochodowych.

Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Zlecenia realizowane są terminowo z zachowaniem najwyższych standardów, spełniając oczekiwania naszego klienta.

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem w celu podania ceny i terminu realizacji ewentualnego zlecenia.

Swoją działalność firma prowadzi na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego.

...

Samochody Osobowe

...

Samochody Ciężarowe

...

Motocykle

...

Pojazdy Uszkodzone